Skuteczne diety, suplementy i tabletki na odchudzanie

Home » Suplementy odchudzające » Jagody Acai – opinie

Jagody Acai – opinie

Acai (Euterpe oleracea) – to jagody palmy brazylijskiej – są to owoce pochodzące z lasów tropikalnych Ameryki Południowej wyglądem przypominają borówkę amerykańską, a smakiem jagodę lub winogrona. Ich zdrowotne właściwości w XIX wieku odkryły plemiona amazońskie, które do dziś stosują jagody Acai przy biegunce, szczególnie na tle pasożytniczym, krwotokach i leczeniu wrzodów. Natomiast Peruwiańczycy stosują zmiażdżone nasiona owoców w celu zwalczania gorączki.

Jagody zawierają w sobie prawie wszystkie rodzaje przeciwutleniaczy, które opóźniają proces starzenia oraz hamują rozwój komórek nowotworowych. Zawierają także dużą ilość polifenoli, również mających działanie przeciwutleniające. Dzięki tym właściwościom jagody Acai znalazły się na liście produktów spożywczych o dużej zawartości przeciwutleniaczy.

jagody acai zdrowy sposób na odchudzanieBadania nad jagodami Acai

Badania potwierdzają, cenne właściwości jagód Acai. Owoce zawierają całą gamę witamin: A, B1, B2, B3, C, E, chroniąc tym samym przed wyjałowieniem organizmu w czasie odchudzania. Zawierają również nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli Omega 3, 6 i 9, odpowiedzialne za pracę mózgu i za odporność. Z badań, przeprowadzonych na Uniwersytecie w Teksasie można się dowiedzieć, że Acai znacznie obniża poziom antyoksydantów, czyli inaczej wolnych rodników odpowiadających za przyspieszony proces starzenia się organizmu, oraz przyczyniających się do powstawania chorób, takich jak miażdżyca. Przebadani kliniczne ochotnicy przyjmujący Acai mieli, zarówno w badaniu krwi, jak i w moczu, znacząco niższym poziomem wolnych rodników, od osób nie przyjmujących Acai. Badanie wykonano w ciągu 12 i 24 godziny od momentu spożycia suplementu z Acai.

Natomiast w badaniach laboratoryjnych, naukowcy dowiedli, ze przeciwutleniacze chronią komórki przed uszkodzeniem, które mogą prowadzić do takich chorób jak rak, a ponadto mogą bezpośrednio hamować wzrost i rozprzestrzenianie się niektórych rodzajów komórek rakowych. Substancje zawarte w Acai mają także wpływ na zmniejszanie się stanów zapalnych, oraz na naczynia krwionośne.

Jednakże, potencjalne korzyści z Acai były uzyskane tylko na podstawie nielicznych badań i tak naprawdę nie wiadomo jaki jest zakres ewentualnych korzyści zdrowotnych Acai dla organizmu ludzkiego.

 

Jeśli chcesz schudnąć szybko i bezpiecznie, zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na odchudzanie.
Dzięki niemu wybierzesz produkt najbardziej dopasowany do swoich potrzeb i kupisz go tanio bezpośrednio na stronie producenta.
Szukane frazy:
  • jagody acai opinie lekarzy

4 komentarze

  1. Ja stosuję dopiero od miesiąca nie widzę jeszcze efektów, ale i skutków ubocznych tez nie mam więc jeszcze spróbuję z drugim opakowaniem, bo moja koleżanka schudła z Acai 11 kg w ciągu roku i teraz wygląda super. Dlatego ja też się nie poddam i będę walczyła o taki sam rezultat. Pozdrawiam.

  2. Wszystkim którzy się zawiedli polecam zapoznać się ze stroną acaiberry900. Ja najpierw stosowałam ekstrakt z jagody Acai, a następnie z jagody Goji. W moim przypadku najbardziej sprawdziła się jagoda Acai, którą goraco polecam.

  3. A w moim przypadku Acai się sprawdziło polecam, bez specjalnej diety i bez ćwiczeń schudłam 7 kg w ciągu pół rocznego przyjmowania preparatu. Skutków ubocznych u mnie było brak. Jeszcze raz polecam.

  4. Potwierdzam skuteczność Acai. Kupiłyśmy z siostrą na początku na próbę po jednym opakowaniu a w tym momencie obie już bierzemy piąte działa super w ciągu tych pięciu miesiączków obydwie żeśmy schudły, niestety na trochę szybciej bo 8 kg ja tylko 6kg ale i tak nie narzekam a wręcz przeciwnie bardzo się cieszę i zamierzam je stosować aż do minus dziesięciu;-) Polecam i trzymajcie za mnie kciuki.

Dodaj odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny

*