Skuteczne diety, suplementy i tabletki na odchudzanie

Home » Suplementy odchudzające » Guarana a odchudzanie

Guarana a odchudzanie

Guarana jest rośliną wykorzystywaną do utraty wagi, w celu zwiększenia osiągnięć sportowych, jako środek pobudzający, a także zmniejszający zmęczenie psychiczne i fizyczne organizmu. Dlatego jest bardzo częstym dodatkiem do napojów energetyzujących i suplementów odchudzających.

Część osób wykorzystuje guaranę w celach leczniczych. Dzięki swoim właściwościom jest pomocna w leczeniu niskiego ciśnienia tętniczego krwi, zespołów przewlekłego zmęczenia (CFS), oraz w celu zapobiegania malarii i czerwonki. Stosowana jest również jako środek wpływający na zwiększenie popędu płciowego, przepływ moczu, a nawet jako środek ściągający. Niektórzy wykorzystują właściwości leczenie guarany przy biegunkach, gorączkach, chorobach serca, bólach głowy, bólach stawów i bólach pleców.

W przemyśle spożywczym, guarana jest stosowany jako składnik smakowo-zapachowy w napojach i słodyczach.

 

preparaty odchudzająceDziałanie guarany

Guarana zawiera aż do 6% kofeiny. Kofeina natomiast działa na ośrodkowy układu nerwowego (OUN), na serce i mięśnie. Guarana zawiera także teofiliny i teobrominy, które są substancją chemiczną podobną do kofeiny.

Utrata masy ciała. Guarana może przyczyniać się do utraty masy ciała. Istnieją również dowody, że przyjmowanie specyficznych produktów zawierających guaranę w połączeniu z kombinacją efedryny i 17 innych witamin, minerałów , suplementów (Metabolife-356), oraz niskotłuszczową dietą i ćwiczeniami, może przyczynić się do zmniejszenia masy ciała o około 2,7 kg w ciągu ośmiu tygodni.

Jednak potrzebne jest o wiele więcej badań, żeby móc ocenić prawdziwe działanie guarany na organizm ludzki.

Jeśli chcesz schudnąć szybko i bezpiecznie, zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na odchudzanie.
Dzięki niemu wybierzesz produkt najbardziej dopasowany do swoich potrzeb i kupisz go tanio bezpośrednio na stronie producenta.
Guarana a odchudzanie
1 (20%) 1 vote
Szukane frazy:
  • guarana odchudzanie
  • tabletki z guarana na odchudzanie

Jeden komentarz

  1. Polecam tabletki oparte na ekstrakcie z guarany dostępne tutaj triapidix300 dzięki którym można naprawdę stracić na wadze! Ja stosowałam i w szybkim tempie schudłam 5kg bez wysiłku i bez ćwiczeń.

Dodaj odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny