Skuteczne diety, suplementy i tabletki na odchudzanie

Home » Suplementy odchudzające » Hoodia Gordonii

Hoodia Gordonii

 

Występowanie Hoodii Gordonii

Hoodia Gordonii to odmiana rośliny południowoafrykańskiego kaktusa z rodziny Hoodia. Występującego tylko w RPA, Namibii, Angoli i Botswanie. Ten specyficzny wyciąg z kaktusa przez długie lata był wykorzystywany tylko przez miejscowych myśliwych, którzy żuli jej miąższ, aby pozbyć się uczucia głodu i zwiększyć koncentrację podczas polowań. Dopiero w 1995 roku grupa naukowców z Afryki Południowej przy współpracy z brytyjską spółką Phytopharm, zbadała, wyszczególniła i opatentowała skład roślin. Odkryli, że roślina o nazwie Hoodia Gordonii zawiera nieznaną do tej pory substancję, która efektywnie hamuję głód i apetyt – substancja została odizolowana jako P57, która jest dziś powszechnie znana w walce ze zbędnymi kilogramami. Działanie hoodii gorgonii

Okres hodowli Hoodia Gordonii jest bardzo długi, bo trwa, aż pięć lat! Dopiero po takim czasie roślina uzyskuje swoje właściwości odchudzające. Dlatego roślina ta znajduje się pod ścisłą ochroną.

Działanie Hoodii Gordonii

Hoodia zawiera substancje, które odpowiedzialne są za regulację łaknienia. Cząsteczka P-57, którą wyodrębnili naukowcy z Phytopharm, działa na komórki nerwowe mózgu – oszukując go. Organizm odbiera sygnały, że otrzymał żywność. Przekłada się to na mniejsze spożycie kalorii z żywności, a co za tym idzie na spaleniu większej ilości tkanki tłuszczowej.

Hoodia Gordonii zawiera również molekuły o nazwie P57, które są znacznie bardziej aktywniejsze od znanej nam wszystkim glukozy. A ponieważ podczas jedzenia poziom glukozy wzrasta i uczucie głodu znika, dlatego zadaniem Hoodii jest zastąpienie cukrów i w ten sposób ograniczenie apetytu. Tym samym wyciąg z kaktusa bardzo skutecznie wytwarza w organizmie odczucie sytości, co wiąże się ze zmniejszeniem apetytu, a w konsekwencji utratą zbędnych kilogramów.

Jeśli chcesz schudnąć szybko i bezpiecznie, zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na odchudzanie.
Dzięki niemu wybierzesz produkt najbardziej dopasowany do swoich potrzeb i kupisz go tanio bezpośrednio na stronie producenta.

Zapoznaj się również z naszym artykułami:

Artykuły powiązane:

 

Jeden komentarz

  1. Próbowałem tego kaktusa ale strasznie się zawiodłem. Zażywałem ekstrakt z Hoodi Gordonii przez trzy miesiące i niestety też mi nie pomógł. Dopiero kiedy zacząłem stosować wyciąg z ziaren zielonej kawy, zobaczyłem pierwsze zadowalające efekty. Polecam kapsułki doskonale spalające tkankę tłuszczową, blokują wchłanianie się cukru do organizmu i są oparte o naturalnie występujące substancję GreenCoffee.pl. Moim zdaniem są naprawdę godne polecenia, jednak zamawiałem tylko z oficjalnej strony producenta i czytałem wiele opinii na forum, gdzie ludzie ostrzegali przed całą masą nieskutecznych podróbek w internecie.

Dodaj odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny