Skuteczne diety, suplementy i tabletki na odchudzanie

Home » Suplementy odchudzające » Skład hydroxycut

Skład hydroxycut

 

Hydroxycut to zarówno jeden produkt, jak i cała rodzina suplementów diety sprzedawane bez recepty, pod hasłem „Szybka utrata masy ciała w pigułce”.

Składniki aktywne w większości produktów Hydroxycut to:

  • Ekstrakt przywrotnik pospolity (Alchemilla vulgaris) opinie o hydroxycut
  • Ekstrakt z dzikich oliwek (Olea Europaea)
  • Ekstrakt Kminu rzymskiego (Cuminum cyminum)
  • Ekstrakt z dzikiej mięty (Mentha longifolia)
Niektóre produkty Hydroxycut zawierają ekstrakt z ziarna kawy zielonej. A inne produkty Hydroxycutu bazują na kofeinie, oraz na Garcinia cambogia, czyli składniku owocu indyjskiego.

Hydroxycut, a badania

Przeprowadzono dwa badania pokazujące, że Hydroxycut działa na utratę wagi. Obydwa badania są zamieszczone na stronie internetowej FDA.
W pierwszym badaniu duża grupa ludzi została podzielona na połowę i przez osiem tygodni jedna połowa grupy dostawała Hydroxycut, który zawierał kofeinę a druga połowa grupy placebo. Osoby biorące udział w badaniu z pierwszej grupy przyjmujący Hydroxycut straciły średnio 6,5 kg, natomiast osoby z grupy placebo straciły średnio 2,12 kg.

W drugim mniejszym badaniu, które trwało tylko 12 dni, również podzielono grupę ochotników na dwie części. I tak jak poprzednio część grupy dostała ulepszony Hydroxycut z zawartością kofeiny tracąc  około 2 kg , w porównaniu z ochotnikami przyjmującymi placebo którzy stracili ok 1,7 kg. Eksperci badający Hydroxycut stwierdzili, że spełnił on zamierzony cel.

Od momentu wprowadzenia na rynek Hydroxycut przeszedł kolejne zmiany w swoim składzie, jednak przypadki uszkodzenia wątroby pozostają stałym problemem.

Jeśli chcesz schudnąć szybko i bezpiecznie, zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na odchudzanie.
Dzięki niemu wybierzesz produkt najbardziej dopasowany do swoich potrzeb i kupisz go tanio bezpośrednio na stronie producenta.

Zapoznaj się również z naszym artykułami:

Artykuły powiązane:

 

4 komentarze

  1. Każdy organizm reaguje inaczej na tego typu suplementy, diety u mnie nie było jakichś strasznych objawów typu odrzucający oddech. A power był i co przy tym idzie pobudzenie, tłuszczyk też, szybko zeszedł polecam.

  2. Ja mam mieszane uczucia co do tego spalacza tłuszczu, z jednej strony daje zamierzony efekt czyli wspomaga redukcje ale ja osobiście przerabiałam przez ten suplement problemy z żołądkiem podczas jego stosowania, drugi problem to, że starcza na bardzo krótki okres czasu i jest bardzo drogi. Podsumowując polecam fajnie redukuje tkankę tłuszczową, podczas gdy inne suplementy nie dają sobie rady.

  3. Rzeczywiście obietnice producenta pokrywają się z rzeczywistymi efektami suplementu. Preparat uaktywnia się już po około 20-30 minutach po zażyciu: ale uwaga podnosi temperaturę ciała, ciśnienie, oraz plus. Problem w tym, że nawet po wyczerpującym treningu, bardzo wolno przychodzą efekty. Organizm stale pozostaje w stanie nienasycenia, jest nadmiernie pobudzony, co negatywnie przekłada się np. na sen, czy realną regenerację organizmu (trudno usiedzieć w miejscu). Kolejny problem to poranne samopoczucie: ogromne pragnienie, brak energii, trudności ze wstaniem z łaknieniem, senność. Reasumując zdecydowanie najmocniejszy preparat jaki stosowałem powiedziałbym że działa jak narkotyk. Nie polecam. Znacznie lepiej wybrać coś naturalnego np. ekstrakt z zielonej kawy który mogę polecić GreenCoffee.pl

  4. Witam w połączeniu z dietą daje super efekt, co do innych specyfików nie ma go co porównywać !!Jest najlepszy na całym rynku!!!!

Dodaj odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny