Skuteczne diety, suplementy i tabletki na odchudzanie

Home » Suplementy odchudzające » Zielona herbata – korzyści z jej picia

Zielona herbata – korzyści z jej picia

Korzyści z picia zielonej herbaty:

Zielona herbata zawiera kofeinę. Kofeina natomiast pomaga organizmowi skorzystać z nagromadzonych latami „zapasów” tłuszczu zmagazynowanych przez ciało, zamiast spalania dostarczanych węglowodanów lub masy mięśniowej.

Systematyczne picie zielonej herbaty nie tylko obniża poziom trójglicerydów, ale i tzw. „złego cholesterolu” co przyczynia się do zmniejsza wystąpienia zawału serca, miażdżycy tętnic, czy powstawaniu zakrzepów. Dlatego powinniśmy sięgać po ten aromatyczny napój jak najczęściej, a wręcz zastąpić nim kawę, colę czy czarną herbatę, a zyska na tym zarówno nasze zdrowie jak i uroda. właściwości zielonej herbaty

 

Przeciwwskazania w przyjmowaniu zielonej herbaty:

Picie zielonej herbaty powinny ograniczyć osoby cierpiące na wrzody żołądka (ponieważ wzmaga ona wydzielanie soków żołądkowych), oraz osoby mające problem ze zbyt częstym wypróżnianiem się.

Jeśli chcesz schudnąć szybko i bezpiecznie, zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na odchudzanie.
Dzięki niemu wybierzesz produkt najbardziej dopasowany do swoich potrzeb i kupisz go tanio bezpośrednio na stronie producenta.

Jeden komentarz

  1. Korzyści jest zdecydowanie więcej – wystarczy powiedzieć że ma zbaweienny wpływ w walce z wolnymi rodnikami. Mi to wystarcza, piję codziennie po 2 filiżanki(minimum).

Dodaj odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny

*