Skuteczne diety, suplementy i tabletki na odchudzanie

Home » Suplementy odchudzające » Zielona kawa – właściwości

Zielona kawa – właściwości

Zarówno Oz jak i jego współpracownicy zapewniają, że pastylki z ekstraktem z zielonej kawy są całkowicie bezpieczne. Jednak zdaniem wielu dietetyków, przeprowadzony przez nich eksperyment nie podaje jakichkolwiek efektów ubocznych.

Badania nad zieloną kawą i jej ekstraktami zostały przeprowadzone w Scranton w USA z udziałem 16 osób i opublikowane zostały w Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity: Targets and therapy. Wskazały one na bardzo obiecujące wyniki, ponieważ żadna z osób biorących udział w eksperymencie nie musiała, ani zmieniać swoich nawyków żywieniowych, ani włączać dodatkowej aktywności fizycznej, aby osiągnąć spadek masy ciała na poziomie około 7-8 kg. Ilość kalorii w jadłospisach badanych osób był na poziomie około 2200-2400.

właściwości zielonej kawyJednak tak naprawdę trudno na podstawie jednego przeprowadzonego badania i to w dodatku na tak małej liczbie osób wyciągać wnioski na temat działania zielonej kawy. A poza tym do badania został wykorzystany ekstrakt kawy zielonej komercyjnego suplementu, a nie czysty napar kawy.

Zielona kawa – przeciwwskazania:

Nie zaleca się stosowania zielonej kawy u osób cierpiących na: choroby serca, cukrzycę, nadciśnienie, podczas ciąży i karmienia piersią, oraz u dzieci poniżej 16 r. ż.

Właściwości zielonej kawy

Samo przyjmowanie zielonej kawy bez odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń na pewno nie przyniesie nam wielkiego efektu utraty nadmiaru kilogramów, a wręcz może przyczynić się do efektu jo-jo. Pomimo, że zawarty w zielonej kawie kwas chlorogenowy jak i kofeina przyczyniają się do przyspieszenia przemiany materii, nie możemy liczyć na cud. Gdyż kwas chlorogenowy zawierają nawet najzwyklejsze ziemniaki, a kofeina zawarta jest również w zwykłej palonej kawie czy coca-coli, (a te produkty przecież nas nie odchudzają).

Pomimo tego, że wstępne wyniki badań nad zieloną kawą są dosyć optymistyczne, to jednak naukowcy nie do końca wiedzą, które składniki zielonej kawy wypływają na przyspieszenie procesu odchudzania. Dlatego zieloną kawę można potraktować tylko i wyłącznie jako suplement diety wspomagający naszą walkę z kilogramami, ale zarówno w połączeniu z racjonalnym odżywianiem się jak i ćwiczeniami fizycznymi. Wówczas na pewno zauważymy pozytywne skutki nie tylko dla naszej figury, ale także i dla naszego zdrowia.

Jeśli chcesz schudnąć szybko i bezpiecznie, zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na odchudzanie.
Dzięki niemu wybierzesz produkt najbardziej dopasowany do swoich potrzeb i kupisz go tanio bezpośrednio na stronie producenta.

5 komentarzy

  1. stosuję ich od trzech miechów i już jestem mniejsza o 3,5 kg, plus trochę ruchu i racjonalna dieta oczywiście i jest super!!!!Polecam wszystkim spróbujcie bo naprawdę nie warto się męczyć z nadmiarem kg!!!

  2. Wszystkim polecam ekstrakt z zielonej kawy greencoffeeplus. Mi pomogł zrzucić zbędne kilogramy i jestem z niego bardzo zadowolona.

  3. EmilyRatajkowsky

    Biorę kapsułki już od 9 miesięcy i jestem o 8 kg lżejsza!!!! Jeszcze dwa kiloski i będę mogła je odstawić są supernowe wszystkim polecam!!!!

  4. Sama stosuje ja od miesiąca i mam już 3 kg w dół!!!!.

  5. Oczywiste jest, ze sama kawa jak i wszystkie inne cudowne suplementy na odchudzanie bez wysiłku z naszej strony nie doprowadzą do tego, że zaczniemy chudnąć. Chodzi o to by połączyć dietę i ćwiczenia z kawą a wtedy efekt gwarantowany. Wiem po sobie. Pozdrowionka.

Dodaj odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny

*