Skuteczne diety, suplementy i tabletki na odchudzanie

Home » Tabletki na odchudzanie » Skład tabletek Verdin complexx – opinie odchudzających się, wpływ na trawienie

Skład tabletek Verdin complexx – opinie odchudzających się, wpływ na trawienie

ziołowe tabletki na odchudzanieVerdin complexx jest niezawodnym preparatem stosowanym w przypadku najróżniejszych problemów z trawieniem. Dzięki wykorzystaniu standaryzowanych ekstraktów roślinnych z karczocha, rozmarynu i ostryżu długiego pomaga zwalczyć uczucie ciężkości po jedzeniu. Zaleca się przyjmować 1-2 tabletki 2 razy dziennie przed lub po jedzeniu. W razie konieczności można przyjąć 4 tabletki jednorazowo (maksymalna porcja zalecana do dziennego spożycia).

Verdin complexx pomaga w przypadku

 • uczucia ciężkości po jedzeniu
 • odbijania
 • wzdęć
 • uczucia pełnego żołądka

Działanie tabletek Verdin complexx

 • Karczoch
Wyciąg z karczocha posiada w swoim składzie związek zwany cynaryną, wzmagający wydzielanie żółci i przyśpieszający metabolizm tłuszczów. Zalecany dla osób mających problemy z trawieniem. Karczoch polecany jest przy kamicy żółciowej, niewydolności, marskości i stłuszczeniu wątroby. Dodatkowo przy zaparciach, wzdęciach oraz narażeniu na czynniki uszkadzające wątrobę.

 • Rozmaryn

Wyciąg z rozmarynu ma działanie żółciotwórcze, żółciopędne i rozkurczowe. Uławia trawienie tłuszczów. Usprawnia pracę wątroby, dróg żółciowych i pęcherzyka żółciowego. Wspomaga funkcjonowanie jelit i właściwe trawienie pokarmów.

 • Ostryż długi

Posiada substancje zwaną kurkuminą, mająca silne działanie żółciotwórcze i żółciopędne. Wpływającą na zwiększenie produkcji soków trawiennych i dokładniejsze trawienie. Kurkumina przyśpiesza rozkład tłuszczów w organizmie, zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Działa rozkurczowo i przeciwzapalnie.

Przeciwwskazania w stosowaniu Verdin complexx

 • nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
 • ciąża
 • karmienie piersią

Czy Verdin Complexx ma wpływ na odchudzanie?

Verdin Complexx pomimo swoich rewelacyjnych właściwości regulujących trawienie niestety nie pozwoli spalić nagromadzonego w organizmie tłuszczu. Według osób odchudzających się – chwilowe uczucie lekkości może być spowodowane wydaleniem nagromadzonych złogów pokarmowych. Skład Verdin Complexx, zarówno w postaci herbaty jak i tabletek, oparty jest o substancje zawarte w roślinach – wspomagające proces trawienia. Substancje te pomogą nam przywrócić sprawność układu pokarmowego po ciężkim posiłku, ale nie będą miały wpływu na odchudzanie.

Jeśli więc zależy nam na pobudzeniu układu pokarmowego przy jednoczesnym przyspieszeniu przemiany materii polecamy zapoznać się z naszym artykułem o piperynie.

Verdin Complexx to nie ziołowe tabletki na odchudzanie, a jedynie suplement wspomagający trawienie. Osobom odchudzającym się zalecamy zastosować tabletki z dawką piperyny, która jak donoszą badania pozwala zgubić nadmiar kilogramów.

Verdin Complexx, czy może piperyna?

Pieprz czarny od dawna wykorzystywany jest od dawna w medycynie wschodniej, zaś współcześni naukowcy odkryli piperynę – czyli substancję odpowiedzialną za ostry smak pieprzu. Ludzie nauki byli zadziwieni silnymi właściwościami leczniczymi piperyny, w tym jej wpływem na odchudzanie. Wyniki badań wykazały, że piperyna nie tylko likwidowała tkankę tłuszczową, ale też wzmacniała układ odpornościowy i zakłócała proces tworzenia nowych komórek tłuszczowych. Według naukowców odkrycie to może stanowić rewolucyjną metodę zwalczania światowej plagi otyłości.

W czym nie pomoże nam Verdin Complexx, a pomóc może piperyna?

Nie liczmy jednak na bardzo szybkie zgubienie masy masy ciała. Zbyt szybkie chudnięcie jest niezdrowe i narażone na efekt jojo, czyli niestety utracone kilogramy powrócą i to z nawiązką. Kolejna sprawa to mit szybkiego odchudzania, nie można schudnąć powiedzmy 20 kg w ciągu miesiąca, a nawet jeśliby to się udało, to kosztowałoby to uszczerbek na zdrowiu. Aby utrzymać zdrową wagę ciała na długi czas należy stopniowo, ale i systematycznie gubić kilogramy. Pomocna tutaj okazuje się piperyna, która w bezpiecznej dawce pobudzi organizm do działania i gubienia niechcianych kilogramów. Nie jest ona żadnym cudownym środkiem, który odchudzi cię w tydzień lub dwa. Taki środek zresztą nie istnieje. Dzięki piperynie, najlepiej połączonej z dietą i ruchem, stopniowo, ale i skutecznie będziesz tracić zbędne kilogramy, a szczupłą sylwetkę utrzymasz przez długi czas.

Jeśli chcesz schudnąć szybko i bezpiecznie, zapoznaj się z naszym rankingiem tabletek na odchudzanie.
Dzięki niemu wybierzesz produkt najbardziej dopasowany do swoich potrzeb i kupisz go tanio bezpośrednio na stronie producenta.

Zapoznaj się również z naszym artykułami:

Skład tabletek Verdin complexx – opinie odchudzających się, wpływ na trawienie
Oceń wpis
Szukane frazy:
 • verdin complexx odchudzanie
 • verdin complexx opinie
 • verdin kompleks opinie

Dodaj odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny